AfryKamera

Afrykamera / 11.06.2008 / 12:00


NAGRODY DLA WIDZÓW

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie w ogłoszeniu nagród, ale mieliśmy problem z ściągnięciem kart do głosowania ze wszystkich zainteresowanych miast. Nie chcieliśmy wykluczać kogokolwiek z losowania, tylko z powodu tego, że zawiedliśmy, jako organizatorzy w sprawnym zebraniu głosów. Zgodnie z ustaleniami wśród osób biorących udział w plebiscycie publiczności rozlosowaliśmy 30 książek i 20 płyt.

Jako, że nagrody zostały wylosowane osobom znanym tylko z numerów telefonów lub adresów emailowych, a nie mogę tych danych upubliczniać bez zgody zainteresowanych lista zwycięzców będzie podana w późniejszym terminie.

Nagrody ufundowali:

Media Lazar (10 książek Alaa Al Aswany "Kair, historia pewnej kamienicy" oraz 10 książek Damona Galguta "Dobry lekarz");

Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW (10 książek Mia Couto "Naszyjnik z opowiadań", seria wydawnicza "Biblioteka Iberyjska")

Rize Music
(20 płyt z muzyką afrykańską)

Ponownie dziękujemy Urzędowi Miasta Warszawy, która w ramach Europejskiego Roku Dialogu Międzykulturowego postanowiło wesprzeć naszą imprezę.

Przemek Stępień[ powrót do ekranu aktualności ]

Gdzie kupić bilety i karnety?
DRUM
DRUM

Lata 50., Republika Południowej Afryki - młody dziennikarz, Henry Nxumalo, wspomaga tworzenie jednej z najważniejszych gazet w historii kraju. Legendarny Drum magazine szybko staje się forum młodej...


[ więcej ]